Jevíte se tím – Harmonická nastavení

Jevíte se tím..

Jevíte se tím..

Jevíte se tím – Harmonická nastavení
Čím jste v nitru? Výrazné další rysy osobnosti odhalí následující text, který zohlední, jak spolupracuje živlová kombinace AS a Zrozencova Slunečního ZN.
 
Harmonické nastavení:
Zrozenec se jeví takový jaký je i druhým lidem.
 
AS " Q
Zrozenec se narodil kolem západu dne. Toto večerní dítě má projev navenek podstatně odlišný od vnitřní podstaty. Postavení Slunce a AS v HO říká následující.
Může se promíchat AS a Q a projevit naopak. Ale nakonec tento člověk směřuje k pozitivnímu vyrovnanému projevu vlastností obou ZN.
Zejména pro AS/ZEM a Q/VODA se časem ustálí příznivá kombinace.
 
AS !  Q
Postavení Slunce a AS v HO říká následující. Zrozenec je tím, čím se jeví lidem a to vzbuzuje jasné, příznivé odezvy okolí.
l Před úsvitem, pak nosí světem své srdce na dlani.
l Po rozbřesku dne, skrývá před námi (a snad i před sebou) část své velmi delikátní bytosti (12. d.).
 
OHEŇ
Dává harmonický vnější a vnitřní projev, které jsou v kongruenci. Ladí. Bytost je podmanivá, povaha silná s enormními zásobami energie. Lomcují ji emoce, které dává najevo, nekamarádí se s lhostejnosti. Má ráda horlivé diskusi a vyhovují ji nadšení lidé, třeba opačných názorů.
 
ZEM
Povaha je solidní, zodpovědná, spolehlivá. Co slíbí, splní. Někdy pomalu postupuje vpřed. Má nadání pro praktičnost, radostně hloubá, je ji vžitá odpovědnost. Může se zdát těžkopádná než přikročí k akci, Zem musí vše důkladně rozebírat.
 
VZDUCH
Světlá bytost, inteligentní, snadno se pohybuje mezi lidmi i věcmi, jak fyzicky tak mentálně. Pro oblačné iracionální výšiny zapomíná na city i hmotu. Je velmi intelektuálně přizpůsobivá, pokud právě nemusí opravovat nějaký mechanismus, umí kulantně jednat. Je atraktivní a nevěrná, falešná všemu..
 
VODA
Náladová, proměnlivá, adaptabilní i labilní. Má nezkrotné pocity, city, citlivost, velkou introverzi. Voda dokáže nějak prosáknout nepatrnou škvírkou za svým, aniž zraňuje jiné. Pokud máze ♂ a ( v Ohni, jste dost aktivní. Ne-li potřebujete pošimrat svou fantazii, aby se její nehybné vlnky na hladině zčeřily.
 
AS/ H
Ascendent ve Vodním Štíru. Velmi vášnivá bytost, která musí mít vůli k sebekontrole dříve než započne odhodlaně vně nějaké akce vnucené vnitřními motivy a pnutím. Ty se derou nezadržitelně intenzivně na světlo vně. Touhy jsou neodbytné, odhodlaní velké, nutí k provedení.
 
OHEŇ a VZDUCH
Postavení Slunce a AS v HO říká následující. Ať už je v Ohni AS či Q , vyjde to nastejno.
Jde o Zrozence HO, který je reálným člověkem se smyslem pro romantiku. Pohyblivým a živým, fyzicky i vnitřně, zvídavým po nových věcech.
 
ZEM a VODA.
Kombinace živlů Zem a Voda vnáší do konkrétna jistou dávku pocitovosti.
 
AS/ZEM, Q /VODA:
Zrozenec HO je snadněji zranitelný, než se nám jeví, navenek se chová praktičtěji, než to sám potřebuje a uvnitř cítí. Nikdo netuší, jak citlivě vnímá okolí a jak touží nepočítat majetek a žít romanticky. Nevidíme vnitřní iracionálno - bol, vidíme reálno - hrdinské chování, které je neupřímné, na které nemá.
 
AS/VODA  Q /ZEM:
Je na první pohled Zrozenec zranitelné povahy a přece se jeho nitro vzpamatuje dříve, než by se nám zdálo. Zavádí nás k omylu výraz, slzy a dojetí v očích, které vidíme.
29.11.2017 15:49:25
porady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one