Jevíte se tím – Neharmonická nastavení

Jevíte se tím

Jevíte se tím

Jevíte se tím – Neharmonická nastavení
Jaký jste? Ano, nebo ne? Každý to máme v sobě jinak..

Neharmonické

Nekompatibilní kombinace, to jest, že psycha má potíže. Nyní po odhalení proč, to bude daleko snazší. Je třeba to vzít pouze na vědomí: "že to půjde od nynějška dobře".
 
OHEŇ a ZEM.
Postavení Slunce a AS v HO říká následující. Vyčerpávající kombinace akce a přemýšlivosti. Ale když je naučím v sobě spolupracovat, energie překonají vše a dojdou k reálnému cíli.
 
AS/OHEŇ a Q /ZEM:
Majitel HO se projevuje impulzivně a po výbuchu si uvědomí svou zlou strategii a vidíme rozpaky. Dá Majiteli sebejistější výraz, než je skutečnost. To vyvolá kolem časem zklamání. Pokud se však nadšený planoucí AS použije jako prostředek k vlastnímu růstu, ne k výbojům vůči jiným, lze ho zemským živlem stabilizovat a konstruktivně využívat.
 
AS/ZEM a Q /OHEŇ:
Tento Zrozenec se navenek kontroluje, ale uvnitř je ohnivě netrpělivý, mnohem více než se lidem zdá. Jeho vnější těžkopádnost je jen mámením, protože ve skutečnosti je jeho vnitřní čilost veliká.
 
VODA a OHEŇ
Postavení Slunce a AS v HO říká následující. Dává lidi vášnivé, kteří chtějí být vidět. Sladí a smíří to jen silní jedinci a jeví se to jako vzrušení, okázalost a vášeň bez hranic. Chce to využít silný W /HO. Je skvělé, když se oba elementy dokáží časem smířit a projevit vyváženě svým hřejivým citem k lidem.
 
AS/OHEŇ a Q /VODA:
Vře to navenek ohněm, ale vnitřně brání komukoliv ubližovat. Pokud mu někdo vynadá, což si přivolá impulzivním výrazem, bude vnitřně silně zraněn.
 
AS/VODA a Q /OHEŇ:
Majitel této kombinace HO se může zdát výrazem cituplný, ale vevnitř to vře a kypí.  Pocity Vody mu jako studená sprcha uhasí to, co by nejraději vně udělal. Vnitřní síla těchto lidí je veliká, jsou velice oblíbení, pro svůj citový zjev.
 
VZDUCH a VODA
Postavení Slunce a AS v HO říká následující. Diplomacie a soucit, sympatie ku každému na každém kroku. Intelektuálové, kteří jsou výrazně přizpůsobiví, zapadnou všude. Ačkoliv nejsou v ničem experti, konverzují snadno na jakékoliv téma díky tomu, že si za hovoru tvoří rychle názory.
 
AS/VZDUCH a Q /VODA:
Se jeví přelétavější než je skutečnost, má velkou oblíbenost avšak potřebuje denně chvíli samoty. Spojení citové vnitřní a vnější vnímavosti a schopností jsou dobré. Majitel by je měl využit profesně v poradenství jako rádce lidem.
 
AS/VODA a Q /VZDUCH:
Působí uzavřeněji a Majitel HO se může s námi i rozplakat, přece však jeho nitro se brání skutečně prožít žal. Nedovolí si ten přepych, či bol. Pokud se cítí dobře, vnější výraz je příjemný a přitažlivý, chová se citlivě a přitahuje lidí, je oblíben a vyhledáván pro svou povahu.
 
VZDUCH a ZEMĚ
Postavení Slunce a AS v HO říká následující. Intelektuál bez vztahu pro romantiku, racionální, někdy nechápe sentimentální lidi. Ale T  a U v HO to může spravit. Patřívá ke špičkovým pracovníkům v tom, co si vybral. ZEM stabilizuje VZDUCH a ten se přizpůsobuje. Oba jsou objektivní.
 
AS/ZEM a Q /VZDUCH:
Viditelně projevuje tendenci vše ze všech úhlů rozebrat, ale v nitru si už zvolil nebo se   už přeorientoval. Má vždy výběr nabídek ne jen pracovně a rád poznává cokoliv nové. Nedělá z ničeho tragedie a v případě potřeby se najde jiný objekt pro své uspokojení.
 
AS/VZDUCH a Q /ZEM:
Dává velkou cílevědomost, pomocí které dovede strhnout druhé. Je společenský, rád se pobaví, ale ví, že praktický pohled na život a sebekázeň mu umožní to, co chce. Když něco nevyjde, navenek to přijme zdánlivě lehce, ale uvnitř to dlouho analyzuje.
15.12.2017 21:54:55
porady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one