Léčím se sám - škodliviny

Alkoholismus

Alkoholismus

Alkoholismus a deprese - mají fyzickou příčinu
1) Když se do těla dostane Beryllium Be (nadechnutím), měla by ho játra zadržet. Ale když nefungují dobře, Be se dostane krevním řečištěm až do mozku, do návykové oblasti. Pak se stačí napít alkoholu a uvolní se Salsol, jistá chemikálie. Salsol pak s Berylliem způsobí závislost na alkoholu. Zvýší touhu po dalším alkoholu a člověk chce vždy víc (a častěji). Bude-li se vdechování Beryllia opakovat, bude se opakovat i touha po alkoholu až se vytvoří návyk. Čím více vnikne do těla beryllia, tím více ho pronikne až do návykové oblasti v mozku. Tam Be obsadí receptory, které pak nemohou působit k aktivaci glutamátu, aby nastala libost a slast přirozeně. Naopak  Be tyto receptory pro libost a slast zablokuje a vlivem toho vzniká opak slasti, deprese. Uvolňuji se neurotransmitery, které by se uvolňovat neměly a neuvolní se to (glutamát), co by se uvolnit mělo, právě proto nastávají deprese. Jakmile alkohol narazí na Beryllium, mozek se stane neřízeným strojem. Je jedno, zda je alkohol vypitý, kůži vstřebaný (ústní vody, tinktury a léky), nebo vzniklý fermentaci Candida albicans (kvasinka z řádu houby) v těle. Vždy způsobí to, že se uvolní salsol. Pokud v mozku zůstalo beryllium, je tam i salsol a o abstinenci dané silou vůle nelze uvažovat. Je to fyzická příčina. A když nezanikne, alkoholismus trvá dál. Úplné vyléčení je možné odstraněním (chelaci) Beryllia.
 
2) Také námel podporuje hromadění Beryllia v mozku. Děje se to, protože se ucpou játra a nedokáží zachycovat ani beryllium, ani etanol. Když se ucpe ta část jater, která detoxikuje etanol (alkohol), resp. beryllium, může člověk snadno propadnout alkoholismu.
Až po odstranění Beryllia se nálada a celkový stav pacienta a s tím i rodiny zlepší.
Acidobazická

Acidobazická

Acidobazická rovnováha
Je stav, který je pro tělo nejvhodnější.
Organismus nesmí být ani překyselený, ani zásaditý. Stupnice, ukazující hodnoty acidobazického stavu má hodnoty mezi pH 1 až pH 14. Někde okolo pH 6-7 (uprostřed) je rovnovážný neutrální stav, čili acidobazická rovnováha. Hodnoty vysoké kyselosti (acidní) jsou směrem k pH 1, zatímco k pH 14 jsou hodnoty velmi zásadité (bazické). U nepravděpodobné silné zásaditosti by byly na stupnici posunuty za 7 k 14.
Když hovoříme o snížení kyselosti těla, myslíme tím zvýšení číselné hodnoty např. z pH 5 na pH 6,5. K měření lze dostat v lékárnách indikátory (papírky, roztoky), které mění zabarvení a tak poznáme kyselost – zásaditost, u nich popsanou. Nejsnadnější pro laiky je měření kyselosti močí (ranní), která (se zabarví) ukazuje vnitřní stav těla.
 
Vyrábějí se různé indikátory s různým rozsahem. Vám se hodí ten na OBR.
Vysvětlení

Vysvětlení

Vysvětlení – mechanizmy
Acetylcholin; je ester vzniklý z kyseliny octové a cholinu. Váže se na acetylcholinový receptor a funguje jako neurotransmiter. Zprostředkovává přenos vzruchu v centrální i periferní nervové soustavě. Podporuje peristaltickou svalovou činnost při vyprazdňování střev. Neurotransmiter acetylcholin je produkován v temenním laloku mozku a je zodpovědný za myslící funkce, jazykové schopnosti, inteligenci a pozornost. Acetylcholin je důležitý pro paměť a schopnost rychle si vybavovat informace. Acetylcholinový deficit (nedostatek) nastává tehdy, když ho mozek spaluje příliš, nebo když ho neprodukuje v dostatečném množství.
Příčinou jsou toxiny z Motolic, které blokuji potřebný acetylcholin (otoky víček, nadváha)..
Zaper a další

Zaper a další

Zaper a další Bio elektronika
Velmi užitečný je Syncrometr, jímž diagnostikujete své potíže až do uzdravení. Porovnáním se vzorky kontaminantů můžete zjistit jejich přítomnost (toho co tělo kontaminuje) ve svém těle nebo libovolném produktu (mouka, tvaroh). Současně přístroj vyhledá i patogeny a lze navolit rychle a přesně frekvenci v rozsahu 50 až 900 kHz k jejich vyhubení.
 
Existují (od r. 2015) kombinované přístroje, které umí co výše popsáno (vše).
 
Shrnutí:
Syncrometr  se musí nastavit na potřebnou frekvenci. Zapper je jednodušší, má široký záběr na všechny patogeny. Zapper Ravo je moderní kombinovaný bio rezonátor, určený k diagnose a současně i k léčení. Jsou další diagnostické soudobé přístroje, které ihned také léčí.
Zaper

Zaper

Zaper
Zaper

Zaper

Zaper
Zaper

Zaper

Zaper
Zaper

Zaper

Zaper
Zaper

Zaper

Zaper
Zapper – po 3.

Zapper – po 3.

Zapper – po třetí
Odstíněná místa pronikne Zapper když:
- aplikujeme „zappování“ třikrát a vícekrát denně po celý týden, pak pronikne do všech míst a zničí i tyto odolné a dobře ukryté (všechny) parazity v těle.
 
Pozor: není vhodné použít proud nad 10 miliampérů.
Nesmí se zappovat nad 10 minut.
Musíme DOSTATEČNĚ PÍT, k vyplavení zátěží ze spadu vzniklého z uhynulých organismů.
Před Zappování vypijeme asi 3 dl převařené vody pokojové teploty, mezi zappováním také a po třetím posledním zappování ještě jednou 3 dl. Voda musí být převařená, jinak i ona je ZDROJ dalších mikroorganismů (zastavit přísun).
………………………………………………………
Také čaje tělo vyčistí (speciální, viz Kúry). Když nemáme přístroj, musíme si poradit s bylinnými Kúrami.
Na OBR. je supermoderní soudobý letošní (2016) Zapper. Lze si jej obstarat pro svou osobní potřebu, je dosažitelný i v Česko – Slovenské republikách.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one