Kúra – 5. játra a žlučník (pokračujete)

Kúra – 5. játra

Kúra – 5. játra

Kúra – 5. játra a žlučník (pokračujete)
Následný den nepřerušeně pokračujeme takto:
 
6:00 hodin další den - po probuzení vypijte dávku Hořké soli (po třetí). Měli jste ji v láhvi s plastovým víčkem v chladničce. Ráno počítejte s průjmem. S baterkou pátrejte po plovoucích kamenech. Jsou-li zelené, ale i hnědavě žluté, nejsou to nestrávené zbytky jídla ve stolici, protože taková obvykle klesla pod vodu.. Počítejte asi 2000 kaménků! Jen tak si vyléčíte alergie (vyrážky, dechové problémy), burzitidu (ramenní klouby a úpony) i bolesti zad.
 
8:00 hodin – vypijte čtvrtou poslední dávku Hořké soli a můžete se vrátit do postele. Poloha ležmo prospívá průchodu kamenů žlučovody do žlučníku a dál do střeva.
 
V 10 hodin – se můžete najíst, začněte ovocnou šťávou. Vytlačte si asi 2,5 dl anebo rozmixujte libovolné ovoce a přeceďte od slupek, semen apod. do nekovového hrníčku a popíjejte ai 15 minut.
 
V 10:30 hodin – pokračujte ovocem kusovým. Pomalu důkladně kousejte banán, jablko, cokoliv máte, aby se sliznice střeva, nyní odkryté, nepodráždily (slupky, semena).
 
V 11:30 hodin – dejte si lehký běžný oběd. Jídlo může být vařené, dušené, pečené v menší než obvyklé dávce. Po hladovce musíte zaplňovat tělo pomalu, zase si zvyká na zpracování.
 
K večeru – při večeři se už cítíte zdraví. I ta musí být lehká.
Další dny pokračujete zdravě, běžně. Jsou jídla, která vám kameny způsobila. Promyslete zdravější stravování a dostatek tekutin pro svou lepší budoucnost.
 
POZOR:
Léčíte se už dva dny a 3. den - po očistné jaterní kůře užívejte Valeriánské kapky (dle návodu tam nejvyšší množství, jsou to bylinné Kozlíkové kapky). Dočistí játra, vypudí další kaménky a písek, uvolněný z první kůry.
29.12.2017 19:25:24
porady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one