Kúra – 6. játra a žlučník

Kúra – 6. játra

Kúra – 6. játra

Kúra – 6. játra a žlučník
První kúra pomůže dočasně. Zbylé kaménky putují dál žlučovody a problémy se vracejí. Mohou tam být krystalky cholesterolu, které se teprve mění v kameny. Krystaly cholesterolu vypadají jako smetí či sláma, plovoucí na hladině, ve WC. Bývají hnědavé.
Kúra je prospěšná v každém věku (za přesného dodržení postupů).
 
Klasická medicína se domnívá, že kameny vznikají v žlučníku. Ne, vznikají v játrech.
- myslí si, že kamenů je několik (do počtu). Ne, jsou jich tisíce.
- jejich přítomnost člověk a lékaři berou na vědomí, když je žlučníkový záchvat. V době záchvatu už jsou viditelné, díky své velikosti, přístroji (to je pozdě) v žlučníku, jsou dost velké (okolo 1 cm i větší, pro představu). Vyvolávají bolestivý zánět žlučníku, protože se v něm hromadí, když se snaží protlačit dál, též překážejí vylučování žluči ..
- i těm, kterým vybrali kameny a dokonce žlučník, tvoří se kaménky dále (v játrech).
- a proto, že klasická medicína odstraní jen pár kamenů, neodstraní nemoci. Jde jim jen o kameny, bez souvislosti s dalšími poruchami. A tak tvorba kamenů pokračuje a za čas je nutný další zásah. Musí se vyléčit příčina!
- problémy se projevují: trávicí potíže, bolesti zad, burzitida (bolest v postiženém tíhovém váčku na kloubu a bolest při pohybu kloubem, kdy je okolní kůže zarudlá a teplá. Nejčastěji se týká oblasti ramene, též loktů, i kolena aj.).
15.01.2018 11:19:10
porady
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one