Prognóza pro každého

Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 15. 2. 2018
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 5. 2. 2018
Dokud jde R Beranem až Štírem, můžeme odstranit Příčiny mnoha nemocí. Nyní jde o ty, které jsou spojeny s ledvinami a močovými cestami.
Jakmile vstoupí do Střelce, již máme přístup jen k Symptomům, po Ryby včetně. Od Berana zase můžeme v další periody oběhu R zachytit příčiny a léčit je!!
 
Dispozice k nemocem nyní při R / G:
choroby prsů, zhoršení sluchu, hučení v uších, problémy s koleny, bolesti v kříži, menstruační obtíže, ledvinové obtíže, ledvinová dysfunkce, ledvinové kameny, poruchy spánku.
Základní z nich jsou ty, které se týkají Ledvin. Další uvedené souvisí s tím, že např. kolena mají # na ledviny (J # G  atp.).
Proto se věnujte všestranné ledvinám po 2 dny.
Prognózka 9. 1.

Prognózka 9. 1.

Prognózka s Lunou od 9. 1. 2018
 R Luna prochází ZN G Váh.
Až Kozorohem projde, tak 15. 1. bude na své mírně eliptické dráze od Země nejvzdálenější, v Apogeu. Pak 17. 1. než opustí toto ZN, nastane NOV. Šetříme své síly.
 
Nyní prochází Váhami a přestoupí do Štíra. Obě ZN nás vybízejí pečovat o svůj vylučovací systém jak močový, tak stolice. Zdravotní stav, nejen jmenovaných systémů, se může nyní zhoršovat vlivem R / G # Pl / J a poté ve H i bez ohledu na aspekty..
 
Zdravotně dbáme → na svou duševní rovnováhu, lásku, dávání a braní. Vše má být oboustranně vyvážené. Pokud není, hlásí se ledviny. Z hlediska praktického si dejte pár dnů směsný ledvinový čaj na rozpouštění kamínků, písku a tak vyženete i malé parazity (bakterie), kteří velmi škodí svou přítomností (překáží, odebírají živiny, vylučují toxiny, ucpávají průchody).. Dobrá funkce ledvin se projeví na zdraví celého těla!!
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 20. 12. 2017
Luna dnes prošla první Fázi dorůstajícího měsíce. Přibíráme důležité živiny skrze jídlo, proto je musíme dodávat, aby jich mělo tělo dostatek do dalších dnů! Zejména jde nyní o kosti a klouby a vlasy, zčásti i o  kůži.
Nyní má R # X → náhlé úrazy, nemoci, problémy.
a R ! Z / J → ohrožuje páteř (buďte opatrní a pomalí při pohybech), zejména jestli nemáte v HO z J dobrý aspekt k libovolné Planetě..
 
Zdravotně:
Psychologické analogie          pohyblivost, vytrvalost, struktura, uskutečnění, zvěčnění, autorita, materializace, objektivnost
Když tyto rysy žijeme správně, tělo je také v pořádku. Když se vychylujeme k některé krajnosti (málo – hodně), projeví se to na těle: bolestmi páteře a kostí, nepohyblivosti a nepružnosti ad. ..
Prognózka

Prognózka

Prognózka s Lunou od 2. 12. 2017
3. 12. bude R v Úplňku v C.
Ale dnes ještě postupuje B. Emoce jsou na uzdě vlivem krásného trigonu R $ Z / J ale i tak, nežádoucí flirt je možný pod aspektem R " T / I (I právní náležitosti nejsou dodrženy..).
 
Zdravotně:
Když šla Luna Býkem minule, zmínila jsem základní nežádoucí tendence, jako např. touha hromadit vše. Opakem může být druhý extrém:
 l někteří přirozenost potlačují, důsledkem je sveřepá prázdnota a hlad po prožitcích. Jejich smysly si nepřijdou na své přirozené touhy. Zakazovat si rozumnou míru: pochutnat si, obejmout se atd. není přiměřené, také!
Dnes a zítra dbáme o krk a vše, co s ním souvisí (zamezit vstup bakteriím a parazitům, nenachladit se, dýchat čerstvý vzduch, nenamáhat krční páteř) jak příjmem potravy, tak vhodným pobytem venku..
Prognózka Luny

Prognózka Luny

Prognózka s Lunou od 27. 11. 2017
Luna jde nyní středem L Ryb. Právě minula # se Q / I a to znamená setrvávající den potíže (úřední). Na H$T a to naopak slibuje milostnou intimní pohodu.
Zdravotně:
 → problémy s chodidly, horečnatá onemocnění, alkoholismus, alergie, problémy s kyčlemi, astma, senná rýma, bolesti v kříži.
 → dle svých problémů pijte vhodný bylinný čaj. Kdo neví – podpoří imunitní systém.
 → hodně přijímejte bohatou stravu na vitamíny a soli, co nyní uděláte pro zdraví, za týden se zúročí. Blížíme se k Úplňku.
Prognózka Luny

Prognózka Luny

Prognózka s Lunou od 24. 11. 2017
Luna zvolna přibývá a 4. 12. dosáhne Úplňku v C. Nyní proplouvá středem K a spíná kvadrát na V / H. Kromě sexuálních úletů nás ohrožuje na zdraví. Nemoci probíhající se mohou zhoršit, a proto buďte nyní důslední v léčbě.
 → všechna Znamení!
Zdravotně:
Vodnář představuje důstojnost, lidskost, duchovní perspektivu, humanismus, idealizmus, upřímnost. Zrozenci opovrhují nízkým myšlením, nevědomostí, která je totéž jako nenapřímený člověk..
Trpí v podmínkách, které mu neumožňují vzpřímenou chůzi, pak se to somatizuje v lýtkách a holeních. Když se stane zlomenina holeně, je to boj proti stísňujícímu životu. Změňte svůj životní styl včas, preventivně.
 → týká se především lidí, kteří mají v ZN K Ascendent, Slunce, Lunu anebo několik Prvků (Plant, Bodů..).
Barva bílá: všechna znamení Vzduchu jako symbol čistoty, jako takový duchovní princip, jimž se h nechává rád vést. L = Vzduch a bílá spojuje v sobě všechny lidi a tóny barev, je tím „zvláštní“. Mimo živlové typizace na Bílou já vidím konkrétně toto jedno ze všech vzdušných ZN K tyrkysově..
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one